ТЕПЛОГЕНЕРАТОР МОДУЛЬНИЙ ТМ-300-Т-00/Г

ПРИЗНАЧЕННЯ 

  • Теплогенератор модульний типу ТМ служить для виробництва і якісного регулювання тепла систем опалення, гарячого водопостачання, припливної вентиляції, для технологічних нужд.
  • По місцю розташування теплогенератор виконується окремо стоячим, прибудованим або даховим. Місце установки теплогенератора визначається проектом. Для встановлення теплогенератора у споживача використовується фундамент. Конструкція фундаменту та підготовка будівельного майданчика для кожного окремо випадку повинна бути вказана у проекті теплопостачання об’єкту, який повинен ураховувати геологічні властивості місцевості.
  • Теплогенератор обладнаний водогрійними газовими котлами, що мають сертифікати відповідності.
  • Виконання теплогенераторів відрізняються в залежності від наявності або відсутності в складі теплогенератора системи ГВП.
  • Теплогенератори працюють на природному газі низького тиску. Максимальна температура теплоносія 90°С, тиск не більше 0,6 МПа.
  • Обладнання теплогенератора працює в автоматичному режимі без постійної присутності в теплогенераторі обслуговуючого персоналу.
  • Модульний теплогенератор за ступенем вибухопожежобезпеки відноситься до категорії «Г».

 

УВАГА! В зв’язку з постійною роботою по удосконаленню виробу, підвищенню надійності і покращенню умов його експлуатації, в конструкцію виробу можуть бути внесені незначні зміни, які не відтворені в даному паспорті.

Как Мы можем Вам помочь?

Свяжитесь с Нами по контактным данным предоставленным на сайте, или оставьте заявку и Мы Вам перезвоним.

Я очень благодарен Вашей компании за сотрудничество, выручили на все 100%, Мы понятия не имели как решить вопрос с отоплением на Нашем сложном объекте, Ребята разработали как Котельни, так и вообще котлы специально под наши мощностя. Огромное Спасибо еще много раз!

Забродский Григорий
Коммерческий Директор, Alien Ltd.

Мы внедряем систему автоматического управления и замеров газосборочного пунтка станции подземного хранения газа (ГСП СПХГ)